Privátní prostory pouze pro Vás

Soukromá sauna, vířívka a relaxační místnost v Praze 7Relaxační centrum

Privátní komplex Relax Club nabízí jedinečnou možnost zarezervovat si pro sebe a své přátele či partnerku krásnou vířivku, saunu, relaxační místnost a další. To vše v soukromí pouze pro vás. Stačí si zarezervovat den a čas a přijít.

Čistota a pohodlí

Relaxujte v krásném a čistém prostředí. Před vaším příchodem jsou důkladně očištěn celý komplex, dbáme na čistotu a důkladnou hygienu, abyste se u nás cítili skvěle a pohodlně.

Diskrétnost

Nabízíme Vám plné soukromí. Naše privátní sauna, vířivka a další části Relax Clubu jsou k dispozici pouze vám. Nikdo další se v danou dobu v komplexu nebude nacházet. Jsme jediní v Praze 7.

OTEVŘENO PO - NE Pplk. Sochora 28, Praha 7, 170 00
Vyberte si den a čas
vše poté vyřídíte telefonickou objednávkou Celý komplex je rezervován pouze pro Vás a Vaší společnost

Sauna, vířívka, relaxroom

Užijte si komfort v krásném prostředí v Praze 7 v Holešovicích. K dispozici je privátní vířívka, sauna, relaxační místnost a další. Celý komplex je rezervován pouze pro vás. V rezervovanou dobu budete v Relax Clubu zcela sami!

Co si vzít s sebou?

Vše je připravené. Připravené máte ručníky, prostěradla, hygienické potřeby, fén a další. Jediné, co si vzít s sebou, jsou Vaši přátelé či partnerka. Nemusíte se o nic dalšího starat. Stačí přijít a naplno si užívat soukromí a relaxovat.

Aperitivy a další

Slavíte, pořádáte párty nebo máte v plánu relaxovat v soukromí s Vaší partnerkou či partnerem? K dispozici máme celou řadu nealko soft drinků, šampaňské nebo výběr z červených vín. Pro více informací neváhejte zavolat.

Cena za privátní saunu, vířivku a další - Praha 7

Objednaný termín lze zrušit nejpozději 8 hodin předem, posléze budeme nuceni účtovat storno poplatek 500 Kč


1-4 osoby
1 250 Kč/1hod

5-6 osob
1 300 Kč/1hod

7-8 osob
1 600 Kč/1hod

Po domluvě lze dobu prodloužit také po půl hodinách

Hlavní partner:

Provozujeme také oblíbenou posilovnu Fitness Victory na Praze 4 - web: fitnessvictory.cz